اردوی جهادی به روستاهای محروم


  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، حسن امیدوار دیبر کانون روستایی برآباد گفت: مشارکت وهمکاری اعضای فعال کانون برآباد با جمعیت هلال احمر شهرستان خواف در بهتر انجام شدن این اردو و اجرائیات مدنظر در روستای نهور را داشتند.

طرح کاروان سلامت با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواف و مرکز درمانی شهر سنگان توسط پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر بیش از70 نفر ویزیت رایگان و از خدمات دارویی بهرمند شدند.

جمع آوری زباله ها از سطح روستای نهور از جمله برنامه هایی بود که با همت و مساعدت مردم خوب روستا انجام شد. در این خصوص آقای رمضانی رئیس هلال احمر شهرستان گفت: با توجه به استراتژی 2020 فدراسیون بین الملل صلیب سرخ وهلال احمر با شعار جوانان برای حفاظت از محیط زیست و گسترش بهداشت اجرا می شود با این کار بشردوستانه باعث تشویق و ترغیب  اعضاء و داوطلبان  و گسترش فرهنگ محافظت از محیط زیست  می شود.

در فرصتی مناسب کلاس آموزش های امدادی برگزار شد که با استقبال اهالی خوب روستای نهور مواجه شد. در این رابطه آقای رمضانی گفت: هدف بالا بردن توان پیشگیری و آمادگی آنها در مقابل حوادث و بلایا آموزش های لازم را فرا گیرند.

پهن کردن سفره های حسینی از دیگر برنامه های این سفر بود و اهداف این طرح گرامیداشت و تفسیر واقعه عاشورا و ترویج فرهنگ ایثار و گذشت و حمایت روانی در زمان وقوع حوادث می باشد.


در آخر امیدوار از آمادگی کامل اعضای کانون برآباد، مشارکت با ملت وهر ارگانی در رابطه با برنامه بشر دوستانه اعلام همکاری کرد.

( صلح و دوستی، برای همه، برای همیشه )موضوع: کانون روستایی هلال احمر برآباد، هلال احمر،
برچسب ها: اردو و سفر، هلال احمر برآباد، همکاری کانون برآباد،
[ سه شنبه 19 آبان 1394 ] [ 21:20 ] [ حسن امیدوار ]

  • میم فاف
  • 
  • کد نمایش افراد آنلاین
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic